Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Battlefield Play4free

Létrehozva: 2010. november 25. Létrehozta: Drang Kategória: Battlefield Play4free 1044 hozzászólás

A Battlefield Play4free játékról minden...

HUNEagleEye 2013. augusztus 21. 1 hozzászólás 19572.
Sziasztok!

Játszottam/játszani szeretnék újra a Battlefield Play4Free játékon,de nem enged bejelentkezni az oldalon pedig minden adatomat tudom és már az összes jelszavammal próbálkoztam,de semmi.
Kértem egy jelszóemlékeztetőt az e-mail címemre vagy 1-2 napja,de még mindig nem jött meg,így gondoltam,hogy ma is kikérek egyet,de semmi.
Szeretnék visszamenni játszani,mert szerettem és pénzt is öltem bele,nem is keveset.
Valaki tudna segíteni örülnék neki és hálás lennék.

Köszönöm!:mosoly:
valakimas 2012. december 28. 30 hozzászólás 5487.
Sziasztok, amikor rányomok a Play Now-ra a főoldalon ezt írja ki:

Mindig és már nem tudom mit csináljak :(...

Légyszíves segítsetek, magyarázza el valaki magyarul, hogy mit csináljak!
DaveK 2012. október 30. 17 hozzászólás 7157.
Sziasztok!

Érdeklődnék, elég noob kérdés főleg, h. játszok mióta az eszemet tudom de eddig lényegtelen volt mert jó volt gyárin ha lehetett állítani persze, De itt a reepülés az maga a művészet. Már egész szépen megy de néha átfordulok/kirepülök :vigyor: Valamint ami még idegesítőbb, hogy célozni is elég nehéz (Sniperrel főleg) Az érzékenység alatt mit lehet állítani? Az X;Y részét tudom. :vigyor:

A másik ami zavar, nyertem valami shotgunt a kártyán és nincs meg. Nem most volt már úgyhogy szerintem veszett ügy de ilyenkoir lehet valamit tenni vagy valamerre jelezni? Kérdeztem már valahol a saját fórumján de értelmes választ nem kaptam.

Előre is köszi!
Üdv: D.
MasterboyXX 2012. augusztus 19. 3541 hozzászólás 51.
Válasz mesterzoli #1039. hozzászólására
Jah nem. Meginnt ugyan azt csinálja.
Dobjal privat uzenetben teamviewert meglessem azt, megcsinalom...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
mesterzoli 2012. augusztus 19. 70 hozzászólás 3513.
Válasz mesterzoli #1038. hozzászólására
UAC-t kikapcsoltam,leszedtem a 4-et amit ajánlott win7-hez. Irtam is,csak lehet nem figyelted. beraktam rendszergazdába,igy már nem kilép,hanem kiír egy hibaüzenetet,hogy:"failed to get ready event in time" de ezt sem tudom,hogy kell orvosolni,de azthiszem erre majd lessz megoldás a honlapján. Köszi a segítséget.
Jah nem. Meginnt ugyan azt csinálja.
Válasz MasterboyXX #1037. hozzászólására
UAC ki-be?Amugy is szedd le nemfog artani... Amugy ha 5hsz.-vel elobb mar kerdeztem ezt miert nemtudtal valaszolni?
A bongeszot rakd be rendszergazdara...
UAC-t kikapcsoltam,leszedtem a 4-et amit ajánlott win7-hez. Irtam is,csak lehet nem figyelted. beraktam rendszergazdába,igy már nem kilép,hanem kiír egy hibaüzenetet,hogy:"failed to get ready event in time" de ezt sem tudom,hogy kell orvosolni,de azthiszem erre majd lessz megoldás a honlapján. Köszi a segítséget.
Válasz mesterzoli #1036. hozzászólására
Windows7-em van. Letöltöttem,de nem indítja el a telepítést.
UAC ki-be?Amugy is szedd le nemfog artani... Amugy ha 5hsz.-vel elobb mar kerdeztem ezt miert nemtudtal valaszolni?
A bongeszot rakd be rendszergazdara...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #1035. hozzászólására
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=ab99342f-5d1a-413d-8319-81da479ab0d7

Ezt toltsd le es telepitsd fel, meglehet hianyzik rola,foleg ha XP-d,van.
Windows7-em van. Letöltöttem,de nem indítja el a telepítést.
Válasz mesterzoli #1034. hozzászólására
Rendben kitakaritottam,most akkor felrakom a chrome-rol.
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=ab99342f-5d1a-413d-8319-81da479ab0d7

Ezt toltsd le es telepitsd fel, meglehet hianyzik rola,foleg ha XP-d,van.
Válasz MasterboyXX #1033. hozzászólására
XP v win7? Milyen bongeszobbol probaltad feltepiteni? Nem melegszik netalan tul a geped?Nyari idoszak kor legalabb 1x kikell takaritani a gepet...(VGA hutot+proci hutot...)
Ha pl. Chrome-bol probaltad eddig a telepitest rakd at pl. Firefox-ra v Internet Explorer-re (ha birod toltsd le a legfrissebbet a Mikrosoft oldalrol).

Win7 konnyebb megnezni,mi okozhatja a gondot.
Rendben kitakaritottam,most akkor felrakom a chrome-rol.
Válasz mesterzoli #1031. hozzászólására
Windows7
Nvidia Gforce 8600 GT (frissítve)
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
2giga DDR2 RAM.
XP v win7? Milyen bongeszobbol probaltad feltepiteni? Nem melegszik netalan tul a geped?Nyari idoszak kor legalabb 1x kikell takaritani a gepet...(VGA hutot+proci hutot...)
Ha pl. Chrome-bol probaltad eddig a telepitest rakd at pl. Firefox-ra v Internet Explorer-re (ha birod toltsd le a legfrissebbet a Mikrosoft oldalrol).

Win7 konnyebb megnezni,mi okozhatja a gondot.
ZsoZso77 2012. augusztus 19. 29 hozzászólás 5592.
Válasz MasterboyXX #1025. hozzászólására
A vga-d tul oreg az ujabb driverek nem tamogatjak... Gyanum hogy ez az egyik problema, de azert probald ki a 10.6-os driverrel. Amit megbirnal probalni,hogy masik driver verziot alkalmazzol.
Köszi, megoldódott! :vigyor:
mesterzoli 2012. augusztus 18. 70 hozzászólás 3513.
Windows7
Nvidia Gforce 8600 GT (frissítve)
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
2giga DDR2 RAM.
MasterboyXX 2012. augusztus 18. 3541 hozzászólás 51.
Válasz mesterzoli #1026. hozzászólására
Hát skacok fellraktam,de ahogy végigmegy a csík(mármint csak akr,mert még a vége elött kilép) Ledob a játék.Nem ir ki semmit,olyan mintha én lépnék ki a játékbol. Valaki valami megoldás?
Rendszer? gep,os?
Válasz mesterzoli #1026. hozzászólására
Hát skacok fellraktam,de ahogy végigmegy a csík(mármint csak akr,mert még a vége elött kilép) Ledob a játék.Nem ir ki semmit,olyan mintha én lépnék ki a játékbol. Valaki valami megoldás?
valaki?
csizihungary 2012. augusztus 18. 56 hozzászólás 3987.
Válasz WHRanger010 #1027. hozzászólására
Üdv!
Ha egy MP7-re veszek Red-Dotot, de mellette van még egy P90-esem, akkor arra is tudom majd használni?
Azt hiszem igen.
WHRanger010 2012. augusztus 18. 23 hozzászólás 6200.
Üdv!
Ha egy MP7-re veszek Red-Dotot, de mellette van még egy P90-esem, akkor arra is tudom majd használni?
MasterboyXX 2012. augusztus 18. 3541 hozzászólás 51.
Válasz ZsoZso77 #1024. hozzászólására
Sziasztok!

Találkozott már valaki az alábbi graf.hibával? Elindítom a játékot, és "szétesik" a kép egy része, ill. hiányoznak darabok a karakterből, tereptárgyakból, stb...

a sebességgel nincs gond, szép folyamatosan fut, felraktamaz új 12.6-os catalystot, win7 64bit-en fut, Core2Duo 2Ghz, 4GB ram, HD3470 Ati

Ötlet, vélemény? [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/bored.png" alt="">

Előre is köszi!

üdv:
ZsoZso
A vga-d tul oreg az ujabb driverek nem tamogatjak... Gyanum hogy ez az egyik problema, de azert probald ki a 10.6-os driverrel. Amit megbirnal probalni,hogy masik driver verziot alkalmazzol.
ZsoZso77 2012. augusztus 18. 29 hozzászólás 5592.
Sziasztok!

Találkozott már valaki az alábbi graf.hibával? Elindítom a játékot, és "szétesik" a kép egy része, ill. hiányoznak darabok a karakterből, tereptárgyakból, stb...

a sebességgel nincs gond, szép folyamatosan fut, felraktamaz új 12.6-os catalystot, win7 64bit-en fut, Core2Duo 2Ghz, 4GB ram, HD3470 Ati

Ötlet, vélemény? [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/bored.png" alt="">

Előre is köszi!

üdv:
ZsoZso
valakimas 2012. június 25. 30 hozzászólás 5487.
Válasz csizihungary #1022. hozzászólására
http://cdn.battlefield.play4free.com/en/forum/archive/index.php/thread-64024.html
Köszi
Válasz valakimas #1021. hozzászólására
Mikor egy ismerősöm le akarja tölteni a ezt írja ki:

Mit tegyen?
http://cdn.battlefield.play4free.com/en/forum/archive/index.php/thread-64024.html
valakimas 2012. június 25. 30 hozzászólás 5487.
Mikor egy ismerősöm le akarja tölteni a ezt írja ki:

Mit tegyen?
Válasz HUNlaca #1018. hozzászólására
Sziasztok.
Tagfelvétel van a PWDT-ben!
Foglalkozunk illetve játszunk mindennel mi szem szájnak ingere. Pl: Battlefield 1942, BF2, BF2142, BFBC2, BF hereos, illetve a fő csapásirányunk a BF Play4 Free. (mellékesen Word of Tanks és Drakensang Online is a listánkon van)
Van honlapunk : http://pwdt.gportal.hu/
Itt megtaláljátok a jelentkezési feltételeket. Van saját TS 3 szobánk is, azzal kapcsolatban is megtaláltok minden infót a honlapon. Június 15-én lesz is egy WAR a P4F-be, az újoncokat már ott is szívesen látnánk.
Ha P4F-be érdekel a WAR akkor még ezen a linken kérnélek hogy regisztráljatok: http://www.p4fleague.com/
Ha megvagytok vele írjátok meg az ottani Nick neveteket hogy felvegyelek a klánba.
Egyenlőre ennyi lettem volna.
Üdv: [HUN]LACA
UI.: JohnnyFilpo a te kérdésedre a válasz pedig igen, már fizetni kell érte.
jah, mármint p(L)ayfor free, értem..... :xD:
következő generációs playfor free játékban a karaktered 0 ás szinten egy gatyában fog rohangálni, és mindent battlefundért kell majd megvenni, de ha már megvetted, vagy esetleg fegyvert akarnál váltani akkor is fizetned kell. Illetve a megvett ruhát, fegyvert is újra meg kell majd venned, merthát elromlik, elkoszolódik. stb stb.... :xD:
ezzel csak azt szeretném mondani, hogy egy kicsit én ezt lehúzásnak érzem.
Szevasztok, srácok!

Tudom hogy ez sokaknak nem tetszik, meg elvileg ilyet nem biztos, hogy lehet, de nem én vagyok az első, sem az utolsó sem...
Szóval a lényeg, szeretném eladni 3 db fullos, premium bfp4f accountomat, accountonkent 4 / 4 / 4 lvl 25 ös (maxlevel) katonával.Minden katonámnak van 2/3 fegyója (alapfegyó nélkül) + fullos attachementsek, holosight, snipereknek ballistic scope (6x zoom) mindegyiknek elite pisztolyok, és persze amit már sehol nem tudsz beszerezni: 5/6 db +3 as fegyók. + egyébb VIP cuccok, ráadásul mind 3 engineeremnek +1 / +1 / +1 training point... tavaly szeptember óta havonta töltöttem fundssal az accountjaimat, nem bántam meg, csak nincs szükségem erre a sok accountra. (volt egy céges telóm ;) )
A másik, meg kellene a pénz, mert... na de ez nem is rátok tartozik, örüljetek neki, itt a vissza nem térő alkalom! :)
Ezzel a cuccal garantáltan végig fogtok menni mindenkin infantry / citymap szervereken, ha van egy kis skilletek, márpedig miért ne lenne. :) Egyébként sok jó régi ismerős arcot látok BF2 ből, remélem ők rá fognak harapni :D
Egyébként bárki bármit mond, ez a játék szerintem tovább fog működni mint a BF3, és még csak egy éve publikus, úgyhogy megéri a befektetést....
Akinek felkeltettem az érdeklődését, kérem írjon a

bfp4f.lord.of.war@gmail.com

emailre, előre is köszi, inkább magyarnak adnám el, mint külföldinek.

És remélem nem sértődtök meg, ha egyelőre inkognitóban maradok. üdv.: Jurij Orlov
HUNlaca 2012. május 28. 87 hozzászólás 3076.
Sziasztok.
Tagfelvétel van a PWDT-ben!
Foglalkozunk illetve játszunk mindennel mi szem szájnak ingere. Pl: Battlefield 1942, BF2, BF2142, BFBC2, BF hereos, illetve a fő csapásirányunk a BF Play4 Free. (mellékesen Word of Tanks és Drakensang Online is a listánkon van)
Van honlapunk : http://pwdt.gportal.hu/
Itt megtaláljátok a jelentkezési feltételeket. Van saját TS 3 szobánk is, azzal kapcsolatban is megtaláltok minden infót a honlapon. Június 15-én lesz is egy WAR a P4F-be, az újoncokat már ott is szívesen látnánk.
Ha P4F-be érdekel a WAR akkor még ezen a linken kérnélek hogy regisztráljatok: http://www.p4fleague.com/
Ha megvagytok vele írjátok meg az ottani Nick neveteket hogy felvegyelek a klánba.
Egyenlőre ennyi lettem volna.
Üdv: [HUN]LACA
UI.: JohnnyFilpo a te kérdésedre a válasz pedig igen, már fizetni kell érte.
most akkor ha váltani akarok "main soldier" t, akkor fizetnem kell 1799 "izét" ? :bocs:
eddig ez nem ingyenes volt?
Válasz V-outkast #989. hozzászólására
inkább LOL-oz

mert ez a P4F már csak
Mortar boost meg a piros sapka ami köztudottan extra skillt ad
felnézek tsre jösztök egyet bf2 özni?:D
Válasz zsoltizsofi #988. hozzászólására
Rendszeresen az mit jelent nálad?
Én fent szoktam lenni néha, de ha megmondod milyen névvel reggeltél felveszlek a listára és mehetünk, amúgy én Assault, 8 szint meg engineer 12 szint.
hát én jórég jkátszottam már vele annyitra nem is jön be csak érdeklödtem de még bf 2 ben is találtam pár szervert:) ami még használható:)

impi nem lolozok:D nem az én műfajom:) killorral beszéltél végül?:)

amit irsz azzal sajnos egyet kell hogy értsek:(
Válasz Balint77 #1012. hozzászólására
öö megmondod lécci az email címed? küldenék 1-2 képet az indítással kapcsolatban. vagy ha esetleg van skypod segíthetnél :D
Próbáld meg amiket nekem javasoltak.
Válasz Balint77 #1012. hozzászólására
öö megmondod lécci az email címed? küldenék 1-2 képet az indítással kapcsolatban. vagy ha esetleg van skypod segíthetnél :D
Az email cimem, nem publikus sem, amugy... toltsd fel a kepeket,vhova aztan kuld el privat uzenetben.
Balint77 2012. május 4. 21 hozzászólás 6412.
Válasz MasterboyXX #1009. hozzászólására
Torold le mind2 antivirust. Rakd ujra a jatekot, jo volna ha,keressnel az antivirus programokra takarito programot. Ami a torles utan,kiszedi a maradekot. Aztan felrakni a mikrosoft essentialt. Az nem akadna be a jatekkal.
Balint77 2012. május 4. 21 hozzászólás 6412.
Válasz valakimas #1010. hozzászólására
VICTORY!:vigyor::omg:

Működik!
Köszönöm mindenki segítségét, főleg a tiéd, nandor90!
akkor megy neked a game ?:O
Válasz MasterboyXX #1009. hozzászólására
Torold le mind2 antivirust. Rakd ujra a jatekot, jo volna ha,keressnel az antivirus programokra takarito programot. Ami a torles utan,kiszedi a maradekot. Aztan felrakni a mikrosoft essentialt. Az nem akadna be a jatekkal.
VICTORY!:vigyor::omg:

Működik!
Köszönöm mindenki segítségét, főleg a tiéd, nandor90!
Válasz valakimas #1002. hozzászólására
Nem, semmi, csupán le lett töltve a Norton Security és frissített egy másik vírusirtó...
Lehet ki kéne próbálni úgy, hogy valamelyiket kikapcsolom?
Válasz HUNlaca #1007. hozzászólására
Jaja Bagladinál az igazság. Mivel a vírusírtók és tűzfalak úgy vannak megírva hogy elsőbbségi engedéjuk van mindenhez vagy nemtom hogy fogalmazzam meg és ha 2 is fent van akkor nem tudják eldönteni hogy akkor most mi legyen így hát inkább egyik se csinál semmit.
Hát ez sehogy se megy. Csak az McAfee van fent, már letöröltem mappástul, mindenestül, és újraraktam, de nem megy sehogy:siros:...
HUNlaca 2012. május 2. 87 hozzászólás 3076.
Válasz Bagladi #1006. hozzászólására
Egy jó tanács! Ne használj egynél több vírusirtot, mert ütik egymást, és vírusos lesz a géped (nem jelzi egyi ksem ha virust talál)!!!!!
Én még nem találkoztam ilyen próbrémával, de lehet hogy egy újra telepítés megoldaná a gondot!
Ja és amikor letörlöd akkor a mappát is töröld le ahova telepítve lett!!
Jaja Bagladinál az igazság. Mivel a vírusírtók és tűzfalak úgy vannak megírva hogy elsőbbségi engedéjuk van mindenhez vagy nemtom hogy fogalmazzam meg és ha 2 is fent van akkor nem tudják eldönteni hogy akkor most mi legyen így hát inkább egyik se csinál semmit.
Bagladi 2012. május 2. 81 hozzászólás 3205.
Egy jó tanács! Ne használj egynél több vírusirtot, mert ütik egymást, és vírusos lesz a géped (nem jelzi egyi ksem ha virust talál)!!!!!
Én még nem találkoztam ilyen próbrémával, de lehet hogy egy újra telepítés megoldaná a gondot!
Ja és amikor letörlöd akkor a mappát is töröld le ahova telepítve lett!!
Válasz Sergei.Bykov #1004. hozzászólására
Avast ! :D
Mi van vele?
Válasz valakimas #1003. hozzászólására
Megpróbáltam kikapcsolni a Nortont és az McAfeet, de nem javult semmi...:siros: Ötletek?
Avast ! :D
Megpróbáltam kikapcsolni a Nortont és az McAfeet, de nem javult semmi...:siros: Ötletek?
Válasz Konigstiger #1001. hozzászólására
Nem változott valami a gépen? Drivercsere, formázás vagy valami?
Nem, semmi, csupán le lett töltve a Norton Security és frissített egy másik vírusirtó...
Lehet ki kéne próbálni úgy, hogy valamelyiket kikapcsolom?
Válasz valakimas #1000. hozzászólására
Szia,

Nem, nem most játszok először, ez nemrégiben jelentkezett probléma. Máskor tudtam játszani, most nem...
Nem változott valami a gépen? Drivercsere, formázás vagy valami?
Válasz Konigstiger #999. hozzászólására
Ez újonnan jelentkező probléma, vagy most játszanál először a játékkal?
Szia,

Nem, nem most játszok először, ez nemrégiben jelentkezett probléma. Máskor tudtam játszani, most nem...
Válasz valakimas #998. hozzászólására
Sziasztok kedves Fórumozók,

Lenne egy kérdésem...
Mikor elindítom a játékot a következő fehér kép jelenik meg:

http://imageup.darkweb.hu/images/201205/01/011642201.png

és nem indul el a játék:szomoru:...

Mit tegyek, hogy el tudjam indítani?

A válaszokat előre is köszönöm:).
Ez újonnan jelentkező probléma, vagy most játszanál először a játékkal?
Sziasztok kedves Fórumozók,

Lenne egy kérdésem...
Mikor elindítom a játékot a következő fehér kép jelenik meg:

http://imageup.darkweb.hu/images/201205/01/011642201.png

és nem indul el a játék:szomoru:...

Mit tegyek, hogy el tudjam indítani?

A válaszokat előre is köszönöm:).
Balint77 2012. április 28. 21 hozzászólás 6412.
Válasz MasterboyXX #993. hozzászólására
pbsetup.exe-t toltsed le,aztan ott kivalasztod a jatekot es az befrissiti.
azt értem el vele hogy az oldal gyorsabb lett meg a játék menü és a játékba ugyanaddig jutottam hogy kék fehér nem tudom mit látok néhe 1-2 robanást de azis akad, de a hang jó.
Balint77 2012. április 28. 21 hozzászólás 6412.
Válasz MasterboyXX #993. hozzászólására
pbsetup.exe-t toltsed le,aztan ott kivalasztod a jatekot es az befrissiti.
kért valami game et : és valami american armyt hozott ki csak.
BankiHUN 2012. április 27. 818 hozzászólás 453.
Válasz pedalgep #994. hozzászólására
Soha nem lesz ilyen. Gondold át a dolgot, akkor mire költenék a pénzt az emberek? :D
Persze, tudom, csak valahogy be akartam vezetni az elégedetlen panaszaimat :D
pedalgep 2012. április 27. 969 hozzászólás 376.
Válasz BankiHUN #990. hozzászólására
Valaki nem tud róla, hogy nem tervezik-e egy P4F Market létrehozását, ahol a játékosok cserélhetnének cuccokat? :D
Nagyon jól jönne már. 600 Field Bandagem van, meg 50 Adrenaline Shot-om, amit elvből nem használok, hogy legyen már szükség a medicre :D
Soha nem lesz ilyen. Gondold át a dolgot, akkor mire költenék a pénzt az emberek? :D