Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Technikai segítségnyújtás

Létrehozva: 2010. június 23. Létrehozta: sotetpapa Kategória: Battlefield 1310 hozzászólás

Ha valamilyen BF-el kapcsolatos technikai jellegű problémád van (hardware, software stb.) akkor próbálkozz be itt, nagy eséllyel hathatós segítséget fogsz kapni!

xukaimin augusztus 11. 05:17 516 hozzászólás 754.
2017.8.11xukaimin
vans store
mbt outlet
michael kors outlet online
adidas neo
christian louboutin
coach factory outlet
christian louboutin outlet
fitflop sandals
yeezy boost
mac cosmetics outlet
rolex daytona
salvatore ferragamo
chaussures christian louboutin
hermes birkin bag
pandora jewelry
nike factory outlet
adidas originals uk
north face jackets
vans store
adidas yeezy boost 350
ferragamo outlet
michael kors outlet
nike outlet online
canada goose jackets
ugg boots cheap
ed hardy shirts
adidas yeezy
hermes outlet
oakley sunglasses
cheap pandora jewelry
coach factory outlet
adidas yeezy boost 350
cheap oakley sunglasses
polo ralph lauren outlet
ralph lauren outlet
michael kors canada
burberry outlet
ray ban sunglasses outlet
canada goose outlet
coach purses
calvin klein jeans
asics running shoes
mbt shoes
longchamp handbags
michael kors outlet
pandora jewelry
nike air max 90
prada shoes
polo ralph lauren uk
polo ralph lauren uk
ugg slippers
ugg boots
louis vuitton handbags
giuseppe zanotti shoes
kate spade outlet
coach handbags
columbia outlet online
nike running shoes
michael kors handtaschen
mlb jerseys
cheap oakley sunglasses
michael kors
ralph lauren
coach factory outlet
converse outlet
ferragamo belt
adidas outlet
ugg australia boots
ugg boots
hockey jerseys
ed hardy shirts
nike air force 1
under armour outlet
uggs slippers
kate spade outlet
nfl jerseys wholesale
michael kors handbags
yeezy boost 350 v2
louboutin outlet
ugg australia boots
coach factory outlet
canada goose pas cher
michael kors outlet
true religion outlet
birkenstock sandals
hilfiger outlet
hermes birkin bag
michael kors outlet
mulberry uk
adidas stan smith shoes
michael kors outlet store
fitflop outlet
nike cortez
new balance sneakers
michael kors outlet online
roshe run shoes
ralph lauren uk
fitflops sale
adidas yeezy boost 350 v2
cheap snapbacks hats
2017.8.11xukaimin
Brozos 2015. november 6. 57 hozzászólás 3939.
Válasz Ato8 #1307. hozzászólására
Üdv!
BF3 prémium felhasználó vagyok.
Az összes pályán játszottam már sokszor.
Op ujratelepítés után, játék ujra rak.
Azt irja nincs End Game játékom.
Volt valakinek hasonló?
Van rá megoldás?
Köszönöm.
Szép napot, sok pontot!
Szerbusz.
Valószínűleg csak az alap játékot szedte le az újra rakáskor. Lépj be az Origin programba és keresd meg az
End Game dlc majd töltsd le.
Remélem sikerrel jársz.
Szép napot.
Ato8 2015. november 6. 4 hozzászólás 12402.
Üdv!
BF3 prémium felhasználó vagyok.
Az összes pályán játszottam már sokszor.
Op ujratelepítés után, játék ujra rak.
Azt irja nincs End Game játékom.
Volt valakinek hasonló?
Van rá megoldás?
Köszönöm.
Szép napot, sok pontot!
HunDrag 2015. augusztus 12. 152 hozzászólás 2119.
Válasz BALU36 #1305. hozzászólására
Sziasztok! Kéréssel fordulok hozzátok,letöltöttem a Prémium verziót,a kiegészítőkkel(pályákkal).de mikor csatlakoznék valamelyik szerverhez mindig azt írja ki telepítsem a játékot.??Nagyon bosszantó!mert az orgin azt írja telepítve van,játékra kész.Kérem ha valaki tud megoldást SEGÍTSEN! Előre is köszönöm :)BF 4.:siros:
nekem a b4 community test csinálta ezt ,át állítottam az ORIGIN-t magyar nyelvről angolra és utána müködöt
BALU36 2015. augusztus 9. 33 hozzászólás 5191.
Sziasztok! Kéréssel fordulok hozzátok,letöltöttem a Prémium verziót,a kiegészítőkkel(pályákkal).de mikor csatlakoznék valamelyik szerverhez mindig azt írja ki telepítsem a játékot.??Nagyon bosszantó!mert az orgin azt írja telepítve van,játékra kész.Kérem ha valaki tud megoldást SEGÍTSEN! Előre is köszönöm :)BF 4.:siros:
MasterboyXX 2015. július 31. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ovari66 #1302. hozzászólására
Sziasztok!
BF Hardline. Amikor megvettem installáltam majd, bármely szerverre felmentem, csak töltött és nem kapcsolódott.
Történt valami és tudtam játszani egy két napot. Majd ismát csak tölt és kész.
Az EA -nak írtam és beszéltem velük. Mindent mecsináltam, de semmi eredménye nem lett.
Mi lehet a hiba? A megvásárolt játékom kapcsolata hibás?
Kérem szépen a segítségeteket!

Probald a punkbustert frissiteni, szerintem az antivirussod nem engedi lefrissiteni, es nemely szerver felenged nemely pedig nem.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
HunDrag 2015. július 30. 152 hozzászólás 2119.
Válasz ovari66 #1302. hozzászólására
Sziasztok!
BF Hardline. Amikor megvettem installáltam majd, bármely szerverre felmentem, csak töltött és nem kapcsolódott.
Az EA -nak írtam és beszéltem velük. Mindent mecsináltam, de semmi eredménye nem lett.

Ha az ORIGIN magyar nyelven van állítsd át angolra,az eddig 1 pár problémára javulást hozott ,hogy a te hibádban segiteni fog e azt nem tudom 1 probát megér
ovari66 2015. július 29. 1 hozzászólás 20509.
Sziasztok!

rodinhood 2014. július 10. 6 hozzászólás 11124.
Sziasztok! Tudna nekem valaki abban segiteni, h PS4-en van bérelve server. Csináltam hozzá bannert de csak a battlelogon látszik. Amikor belépek a serveremre nem látszik a banner a PS4-en
.
modoc 2014. június 24. 2 hozzászólás 15504.
modoc 3 perce 1 hozzászólás 99798.
Sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy eredeti játékom van,frissités után amit hivatalosan az Eagames adott ki késik az egér és a bilentyüzet , mintha lagolna .4 szer ujra raktam és semmi :)

Gépem adatai AMD A10-5800K APU with Ati radeon(tm) HD graphics 3.80 ghz
Telepitett memoria :8,00 gb
64 bittes rendszer

Illetve ujra raktam a rendszert csak a szükséges programok vannak felrakva hard verek frissitve ,
ha valamit tudtok vagy volt hasonló problémátok irjátok meg előre is köszönöm :)
Köszönöm szépen :)
Válasz Kergecirmos #1297. hozzászólására
no, 2 dolog történt azóta. AMD helyett a Sapphire driverjét tettem fel (ami elvileg ugyan az, szóval nem igazán értem) a sapphire programjával szanaszét húztam a kártyát (826/624, ha feljebb szedem kilövi a képet), még mindig max 65°-os. lett így +10 fps-em és a 800-as felbontás megy már úgy ahogy eddig a 640-es :) tehát a szoftveres problémát megoldódtak, ennél többet szerintem már úgysem tudnék kihúzni a gépből, tehát jönnek a hardverek. Eddig listán van az az i5, illetve a +4GB ram (vagy minimum 2), milyen VGA-t ajánlanátok ami olcsó is és megfelelő ehhez a generációhoz? előre is köszönöm!
Akarmien ami nem irodai kartya,mert ami neked van az az. Nezhetsz GTX(Nvidia) 550,560,650,660,750,760
AMD HD: 6850,6870,6950,R7 260X(GDDR5 os memoriasokat nezz amd-nel mert keverve van)

A dual core keves kihuzni barmelyik vga-t dx11-be,szal azert hogy akadas mentessen fusson kell a 4mag, alaplapot nemkene venned,mert az a proci 1155os socketen van. Esetleg nezhetsz i3-at azis 2mag,4threadel.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
no, 2 dolog történt azóta. AMD helyett a Sapphire driverjét tettem fel (ami elvileg ugyan az, szóval nem igazán értem) a sapphire programjával szanaszét húztam a kártyát (826/624, ha feljebb szedem kilövi a képet), még mindig max 65°-os. lett így +10 fps-em és a 800-as felbontás megy már úgy ahogy eddig a 640-es :) tehát a szoftveres problémát megoldódtak, ennél többet szerintem már úgysem tudnék kihúzni a gépből, tehát jönnek a hardverek. Eddig listán van az az i5, illetve a +4GB ram (vagy minimum 2), milyen VGA-t ajánlanátok ami olcsó is és megfelelő ehhez a generációhoz? előre is köszönöm!
nyan-nyanus tényleg laptop kártya o.O ezt nem vettem észre pedig sokat keresgéltem google-n... lehetséges hogy valami nem jó a driveremmel és csak ezt érzékeli?

előre is köszönöm a segítséget!

UI.: meglestem gépházban, sima HD 5450 most drivert rollback-elek amíg az egyik fel nem ismeri
Válasz MasterboyXX #1294. hozzászólására
Ez most laptop vagy mi akar lenni? Az AMD Mobility laptop vga. Laptop-ba nemfogsz te cserelni semmit sem, max. veszel normal gepet. De ha nem laptop,akkor 1x 4magos proci vmi. i5 -os szeriast,ahoz a 4GB ramhoz meg +4-et. Meg egy videokartyat,mivel az vagy integralt vagy laptopod van.
Köszi a választ de nem laptopom van, és nem is integrált :) tudok képet csatolni a kártyáról a gépházban. :) az i5-ös egy jó ötlet, én is ezen gondolkodtam, csak drága, dehát előbb-utóbb úgyis be kell ruházni rá :) egyéb tipp / trükk / tanács?
Válasz Kergecirmos #1293. hozzászólására
Sziasztok! Elég nagynak mondható problémámmal fordulnék hozzátok. Nagyon régen terveztem hogy beszerzem a BF3-mat, de sajnos semmilyen keretet nem tudtam játékokra fordítani. Éppen ezért kellemes meglepetés volt ez az "On the House" meglepetés, beszereztem ingyen :) Gondolom részleteznem sem kell hogy azonnal beleszerettem, viszont itt jött képbe a baj... 100% hogy a gépem nem elég erős, csak szeretek biztosra menni és olyan ember vagyok aki mindent meg akar érteni. Szóval a játék megy, de a lehető leg-low-abb grafikán tudom csak kihozni belőle az AVG 35-40 FPS-t (nagyon max 50, ha kb. a falat nézem). Annyira lowon megy a játék hogy ezt már nem tudom elviselni, fáj tőle a szemem is, mivel a felbontás is csak 640x480-on van... egyébként nem sok a változás 720-ason sem, de ilyen szinteken az az 5 FPS is segít amit az viszont elvisz. Még a catalystemben is be kellett állítanom hogy kioffolja a játékban az extrákat, valamint GameBoostert kell használnom, és a windowsomból is mindent ki kellett lőnöm. Kérlek segítsetek, hogy mit kellene újítanom (vagy beállítanom) a gépen ahhoz hogy a Battlefield 3 kb. medium grafikán 60 FPS körül fusson... (felbontás sem kell HD, elég lenne ha nem a szadomazó pixelhárem táncát kell bámulnom) [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/blushing.png" alt=""> Itt a gépem leírása everestből másolva:

(2 éve újonan vett gép, sajnos előre összerakva)
Rendszer: Windows 7 Ultimate x64
RAM: 1DB DIMM1: Corsair CMV4GX3M1A1333C94 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (9-9-9-24 @ 666 MHz) (8-8-8-22 @ 592 MHz) (6-6-6-16 @ 444 MHz)
Processor: Intel(R) Pentium(R) CPU G630 @ 2.70GHz, 2700 MHz
VGA: ATI Mobility Radeon HD 5430/5450 (Park) (1GB)
Merevlemez: KINGSTON SV300S37A60G ATA Device (55 GB, IDE) (+ egy 250GB-s külső USB-s ezen van a BF is, a csatlakozója sokszor nem érzékel, de ezen volt már sok játék is, azokkal nem volt baj)
Alaplap: sehol sem semmit...

Plussz info:
A VGA-m kapott a RAM-ból is még 1GB-t.
Ahogy én észrevettem a felbontáson fekszik ki a gép, nincs hatalmas FPS eltérés ha feljebb veszem a grafikát (de most még az az 5-10 FPS is sok.) Az anti-aliasing (post) pl. ami az egyik leg igényesebb, szinte semmi FPS eltérést nem ad.
A VGA-m fullosan Overclock-olva catalystben (Core: 700Mhz, Memory: 900Mhz) a hőmérséklete nagyon maximum 60°-ra megy fel játék közben.
A monitorom még sajnos 4:3-mas, az első LCD-k közt volt. (XEROX) De elég szép a képe, ezért tartottam meg.
Érdekesség, hogy most figyeltem meg everestben ezt a két sort:
GPU órajele: 157 MHz (eredeti: [ TRIAL VERSION ] MHz)
GPU Memória órajel: 899 MHz (eredeti: 667 MHz, overclock: 35%)

(Nyílván a trial version helyén is azért jóval nagyobb szám van.)
(Ez lehet hogy csak az üresjárat miatt van?)

UI.: Ha hardware módosítás szükséges, a lehető legkevesebb anyagiakkal szeretném megoldani...
UI.: Single player és Multi között nincs változás az fps-en, akár 64 emberes akár 16 a pálya.
Ez most laptop vagy mi akar lenni? Az AMD Mobility laptop vga. Laptop-ba nemfogsz te cserelni semmit sem, max. veszel normal gepet. De ha nem laptop,akkor 1x 4magos proci vmi. i5 -os szeriast,ahoz a 4GB ramhoz meg +4-et. Meg egy videokartyat,mivel az vagy integralt vagy laptopod van.
Sziasztok! Elég nagynak mondható problémámmal fordulnék hozzátok. Nagyon régen terveztem hogy beszerzem a BF3-mat, de sajnos semmilyen keretet nem tudtam játékokra fordítani. Éppen ezért kellemes meglepetés volt ez az "On the House" meglepetés, beszereztem ingyen :) Gondolom részleteznem sem kell hogy azonnal beleszerettem, viszont itt jött képbe a baj... 100% hogy a gépem nem elég erős, csak szeretek biztosra menni és olyan ember vagyok aki mindent meg akar érteni. Szóval a játék megy, de a lehető leg-low-abb grafikán tudom csak kihozni belőle az AVG 35-40 FPS-t (nagyon max 50, ha kb. a falat nézem). Annyira lowon megy a játék hogy ezt már nem tudom elviselni, fáj tőle a szemem is, mivel a felbontás is csak 640x480-on van... egyébként nem sok a változás 720-ason sem, de ilyen szinteken az az 5 FPS is segít amit az viszont elvisz. Még a catalystemben is be kellett állítanom hogy kioffolja a játékban az extrákat, valamint GameBoostert kell használnom, és a windowsomból is mindent ki kellett lőnöm. Kérlek segítsetek, hogy mit kellene újítanom (vagy beállítanom) a gépen ahhoz hogy a Battlefield 3 kb. medium grafikán 60 FPS körül fusson... (felbontás sem kell HD, elég lenne ha nem a szadomazó pixelhárem táncát kell bámulnom) [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/blushing.png" alt=""> Itt a gépem leírása everestből másolva:

(2 éve újonan vett gép, sajnos előre összerakva)
Rendszer: Windows 7 Ultimate x64
RAM: 1DB DIMM1: Corsair CMV4GX3M1A1333C94 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (9-9-9-24 @ 666 MHz) (8-8-8-22 @ 592 MHz) (6-6-6-16 @ 444 MHz)
Processor: Intel(R) Pentium(R) CPU G630 @ 2.70GHz, 2700 MHz
VGA: ATI Mobility Radeon HD 5430/5450 (Park) (1GB)
Merevlemez: KINGSTON SV300S37A60G ATA Device (55 GB, IDE) (+ egy 250GB-s külső USB-s ezen van a BF is, a csatlakozója sokszor nem érzékel, de ezen volt már sok játék is, azokkal nem volt baj)
Alaplap: sehol sem semmit...

Plussz info:
A VGA-m kapott a RAM-ból is még 1GB-t.
Ahogy én észrevettem a felbontáson fekszik ki a gép, nincs hatalmas FPS eltérés ha feljebb veszem a grafikát (de most még az az 5-10 FPS is sok.) Az anti-aliasing (post) pl. ami az egyik leg igényesebb, szinte semmi FPS eltérést nem ad.
A VGA-m fullosan Overclock-olva catalystben (Core: 700Mhz, Memory: 900Mhz) a hőmérséklete nagyon maximum 60°-ra megy fel játék közben.
A monitorom még sajnos 4:3-mas, az első LCD-k közt volt. (XEROX) De elég szép a képe, ezért tartottam meg.
Érdekesség, hogy most figyeltem meg everestben ezt a két sort:
GPU órajele: 157 MHz (eredeti: [ TRIAL VERSION ] MHz)
GPU Memória órajel: 899 MHz (eredeti: 667 MHz, overclock: 35%)

(Nyílván a trial version helyén is azért jóval nagyobb szám van.)
(Ez lehet hogy csak az üresjárat miatt van?)

UI.: Ha hardware módosítás szükséges, a lehető legkevesebb anyagiakkal szeretném megoldani...
UI.: Single player és Multi között nincs változás az fps-en, akár 64 emberes akár 16 a pálya.
ZsoZso77 2014. április 10. 29 hozzászólás 5532.
Sziasztok!

Egy hasznos oldal linkjét osztanám meg, aki esetleg még nem ismeri. Fegyvereket+kiegészítőket lehet összehasonlítani vele.

http://symthic.com/bf4-stats
Nero_Captain 2014. február 19. 3 hozzászólás 14373.
Moderálva a moderálási szabályok 1.4 pontja megsértése miatt
MasterboyXX 2014. február 19. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Kopcso #1292. hozzászólására
küldtem sms-t és nem írta jóvá az összeget,azt küldte vissza sms ben hogy help?boku.com/help de én nem igazodok ki azon az oldalon.ha segítenél azt megköszönném.
Mi koze van a Battlefield-nek ehhez az oldalhoz? 2. Ne spammeld tele a topikot,mert bannolva leszel! 3. Tessek elolvasni az oldal cimet meg mielott marhasagot kerdezzel!
Kopcso 2014. február 19. 6 hozzászólás 10558.
küldtem sms-t és nem írta jóvá az összeget,azt küldte vissza sms ben hogy help?boku.com/help de én nem igazodok ki azon az oldalon.ha segítenél azt megköszönném.
MasterboyXX 2014. február 18. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Kopcso #1287. hozzászólására
sziasztok.sms-ért nem kaptam összeget,kinél lehet segítséget kérni?
Mien sms,osszeg nem ertem?
Kopcso 2014. február 18. 6 hozzászólás 10558.
sziasztok.sms-ért nem kaptam összeget,kinél lehet segítséget kérni?
MasterboyXX 2014. január 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz rodinhood #1285. hozzászólására
Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni, h Commander módba ezt a ribbont, h tudom megcsinálni?
Commander Leadership Ribbons. A BY MY COMMAND BRONZE ASSIGNMENTS-hez kell 10db.
Commanderkent kell 10 parancsot vegre hajtani... Elmeletileg ez kene hogy ez a resz legyen:

COMMANDER LEADERSHIP RIBBON
Receive 10 orders followed as Commander
Elmeletileg,mikor jatszol akkor a squad lidereknek elkene fogadniuk a parancsot...es teljesiteni is. :D
rodinhood 2014. január 27. 6 hozzászólás 11124.
Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni, h Commander módba ezt a ribbont, h tudom megcsinálni?
Commander Leadership Ribbons. A BY MY COMMAND BRONZE ASSIGNMENTS-hez kell 10db.
MasterboyXX 2013. december 14. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Celldweller #1283. hozzászólására
Hali: a Command line-t hogy tudod végleg kilőni multi játékból? iszonyat idegesítő, ha véletlenül játék közben megnyomom... pl pont legforróbb pillanatban és hirtelen semmi mozgás csak a command line felül és mire rájövök hogy megnyomtam és azért nem mozgok addigra meg 5x kilőnek.
Nincs szükségem a Command line-ra, sosem használtam de a billentyűzet kiosztásnál nem lehet kilőni.
Valakinek van 5lete? Előző billentyűzetemmel azzal oldottam meg a problémát hogy egyszerűen kivettem a 0-ás num gombot:D de az új billemen nem kivehetőek a gombok.
Nemlehet, de erdekes,hogy neked ez nagyon zavaro,mikozben nekem meg idaig 1x sem jott elo...
Celldweller 2013. december 14. 1 hozzászólás 19290.
Hali: a Command line-t hogy tudod végleg kilőni multi játékból? iszonyat idegesítő, ha véletlenül játék közben megnyomom... pl pont legforróbb pillanatban és hirtelen semmi mozgás csak a command line felül és mire rájövök hogy megnyomtam és azért nem mozgok addigra meg 5x kilőnek.
Nincs szükségem a Command line-ra, sosem használtam de a billentyűzet kiosztásnál nem lehet kilőni.
Valakinek van 5lete? Előző billentyűzetemmel azzal oldottam meg a problémát hogy egyszerűen kivettem a 0-ás num gombot:D de az új billemen nem kivehetőek a gombok.
MasterboyXX 2013. november 26. 3540 hozzászólás 51.
Válasz kirak #1281. hozzászólására
2.3.2 plugin van felrakva.
A jatekon az originben probaltad jatek javitas,frissites keressese?
kirak 2013. november 26. 6 hozzászólás 10551.
2.3.2 plugin van felrakva.
MasterboyXX 2013. november 26. 3540 hozzászólás 51.
Válasz kirak #1279. hozzászólására
Sziasztok Valaki megtudna mondani miert nem indul az Originrol letoltott Bf3.
Bongeszoben a plugint felraktad? Az mellett hogy leszedted, probald meg hogy jobb katt es frissites keresese meglehet nem friss.
kirak 2013. november 26. 6 hozzászólás 10551.
Sziasztok Valaki megtudna mondani miert nem indul az Originrol letoltott Bf3.
MasterboyXX 2013. október 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz DaveLanno #1276. hozzászólására
Új GeForce driver BF4-hez:
GeForce 331.40
Jim 2013. szeptember 30. 13 hozzászólás 8010.
Válasz MasterboyXX #1275. hozzászólására
Talan +ram meg 4GB ha csak 4-ed volt benne. + hutopadot vmi. elegge jo hutokepessegel.(laptop eletartalmat noveli.) Persze nem olcsot kell venni a hutobol mert konnyen ott fogod talalni magad h placebo effectet kapsz:D

nezzelodj
Talan a merevlemezt is mert az az 5400rpm sebessegu hard disk lassu jatekokhoz elfogsz nezzelodni meg betolti az adott mapot.

Arakat nemtudok, legjobb ha korulnezzel.
Kösz a válszt!:vigyor:
A hűtéssel már volt bajom sajnos.Hát remélem sikerul megoldani ezeket problémákat.
DaveLanno 2013. szeptember 30. 1397 hozzászólás 240.
Új GeForce driver BF4-hez:
GeForce 331.40
"You think this is a motherfucking game?"
MasterboyXX 2013. szeptember 30. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Jim #1274. hozzászólására
Sziasztok!
Van egy Packard Bell EASYNOTE TK81-SB-475HG notebookom és csak azt szeretném megtudni hogy lehete bőviteni ,hogy elbirja a Battlefield 4-et és ha igen akkor mit kell és ez mennyibe kerulne?
Talan +ram meg 4GB ha csak 4-ed volt benne. + hutopadot vmi. elegge jo hutokepessegel.(laptop eletartalmat noveli.) Persze nem olcsot kell venni a hutobol mert konnyen ott fogod talalni magad h placebo effectet kapsz:D

nezzelodj
Talan a merevlemezt is mert az az 5400rpm sebessegu hard disk lassu jatekokhoz elfogsz nezzelodni meg betolti az adott mapot.

Arakat nemtudok, legjobb ha korulnezzel.
Jim 2013. szeptember 29. 13 hozzászólás 8010.
Sziasztok!
Van egy Packard Bell EASYNOTE TK81-SB-475HG notebookom és csak azt szeretném megtudni hogy lehete bőviteni ,hogy elbirja a Battlefield 4-et és ha igen akkor mit kell és ez mennyibe kerulne?
MasterboyXX 2013. szeptember 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz BankiHUN #1272. hozzászólására
A win7hez gyenge szegény. Egyébként most megpróbáltam ezt az elem kiszedős dolgot, és most úgy néz ki megy :)
Lapos v sima? Ha sima akkor megprobalhatod h beraksz neki rammot meg felrakod a win7-et meg betweakeled h nelegyen aero stb. aztan csak kiszeded a rammot. De ha 1magos geprol van szo akkor semmi.
BankiHUN 2013. szeptember 28. 818 hozzászólás 453.
Válasz MasterboyXX #1271. hozzászólására
Aha,miert is nem szereti a win7-et? Csinalj egy full bios resit. Fogod aramtalanitod a gepet,aztan a kis elemet az alaplapbol kiszeded 5-10percre,vissza rakod utana es mindent vissza allitasz a biosban ertem en az ora+datum+ bootolasnal amit akartal,es proba ki.
A win7hez gyenge szegény. Egyébként most megpróbáltam ezt az elem kiszedős dolgot, és most úgy néz ki megy :)
Válasz BankiHUN #1270. hozzászólására
Nagyon szépen köszönöm!
Most addig eljutottam hogy elindul a setup, de csak a leformázásig jutok el utána újraindul a gép, nem kezdi el telepíteni a windowst.
Aha,miert is nem szereti a win7-et? Csinalj egy full bios resit. Fogod aramtalanitod a gepet,aztan a kis elemet az alaplapbol kiszeded 5-10percre,vissza rakod utana es mindent vissza allitasz a biosban ertem en az ora+datum+ bootolasnal amit akartal,es proba ki.
BankiHUN 2013. szeptember 28. 818 hozzászólás 453.
Válasz MasterboyXX #1269. hozzászólására
Gondolom usb-s billentyud van. A biosban van ilyen opcio h USB keyboard support ezt engedelyezzed akkor mukodik.
Nagyon szépen köszönöm!
Most addig eljutottam hogy elindul a setup, de csak a leformázásig jutok el utána újraindul a gép, nem kezdi el telepíteni a windowst.
Válasz BankiHUN #1268. hozzászólására
Sziasztok! Előre is bocsi, nem BF-es kérdés, hanem windowsos, de gondoltam ha valahol akkor itt lesznek hozzáértők.
A helyzet az hogy nemrég telepítettem windowst (XP-t mert 7-et nem szerti), de nem akarta elfogadni a serialt és végül letelt a 6 nap amíg beengedett. Most ott tartok, hogy a bejelentkezésig bootol, ott pedig közli hogy nincs aktiválva a windowsom.
Szóval úgy döntöttem hogy újratelepítem, a probléma az hogy nem tudok CD-ről bootolni. BIOSban be van állítva hogy CDről bootoljon, de mikor meg kéne nyomnom egy gombot, akkor nem érzékel semmit a billentyűzet.
Tudna valaki erre megoldást adni?
Előre is kösz!
Gondolom usb-s billentyud van. A biosban van ilyen opcio h USB keyboard support ezt engedelyezzed akkor mukodik.
BankiHUN 2013. szeptember 27. 818 hozzászólás 453.
Sziasztok! Előre is bocsi, nem BF-es kérdés, hanem windowsos, de gondoltam ha valahol akkor itt lesznek hozzáértők.
A helyzet az hogy nemrég telepítettem windowst (XP-t mert 7-et nem szerti), de nem akarta elfogadni a serialt és végül letelt a 6 nap amíg beengedett. Most ott tartok, hogy a bejelentkezésig bootol, ott pedig közli hogy nincs aktiválva a windowsom.
Szóval úgy döntöttem hogy újratelepítem, a probléma az hogy nem tudok CD-ről bootolni. BIOSban be van állítva hogy CDről bootoljon, de mikor meg kéne nyomnom egy gombot, akkor nem érzékel semmit a billentyűzet.
Tudna valaki erre megoldást adni?
Előre is kösz!
MasterboyXX 2013. szeptember 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz pamdavid #1266. hozzászólására
Sziasztok

Origin problémám van. Az e-mail címemmel és a jelszavammal nem enged belépni és csak a B-Log-on keresztűl tudom elindítani az Origin-t.
Mi lehet a probléma?
Aha,nemlehet h az originnel mikor a jelszot irod ekkezetet kapsz bele v hasonlo? Probald meg h kijelentkezzel a battlelogbol, es ujra bejelentkezzel ugy h te irod be a jelszot. Majd a jelszot fogod beirod a jegyzetombe es csak kimasolod az originbe.
pamdavid 2013. szeptember 24. 35 hozzászólás 5046.
Sziasztok

Origin problémám van. Az e-mail címemmel és a jelszavammal nem enged belépni és csak a B-Log-on keresztűl tudom elindítani az Origin-t.
Mi lehet a probléma?
MasterboyXX 2013. szeptember 8. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Repite #1264. hozzászólására
Üdv!
Lenne egy kisebb nagyobb problémám ,hogy amikor elkezdek futni és amikor megállok akkor eszméletlenül elkezd forogni maga a karakterem lecseréltem az egeret és a billentyűzetem a még betöltöttem egy régebbi felhőadatot és akkor abbahagyta és most megint elkezdte csinálni ugyan azt megint visszatöltöttem egy régebbi adatot de istenért sem akarja abbahagyni! előre is köszönöm a segítséget!:)
Hm... cloud-ot kapcsold ki az originben, es a documenta> battlefield 3-ban is amik vannak torlesre rakd. Hagyd 1-2napig offon a cloud-ot originben. Hogy lasd meg-e oldja. Joystick/gamepad/kormany nincs veletlenul? Azok okozhatnak ilyent.
Repite 2013. szeptember 8. 1 hozzászólás 19180.
Üdv!
Lenne egy kisebb nagyobb problémám ,hogy amikor elkezdek futni és amikor megállok akkor eszméletlenül elkezd forogni maga a karakterem lecseréltem az egeret és a billentyűzetem a még betöltöttem egy régebbi felhőadatot és akkor abbahagyta és most megint elkezdte csinálni ugyan azt megint visszatöltöttem egy régebbi adatot de istenért sem akarja abbahagyni! előre is köszönöm a segítséget!:)
MasterboyXX 2013. szeptember 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Yarez #1261. hozzászólására
Sziasztok!
Akadt egy kis problémám BF2-vel. Döglödött a HDD a gépemben (elektronikai hiba, nem bad sector), lecseréltem egy másikra, ghost vagy hasonló eszköz sajnos nem jöhetett szóba, ezért új telepítésre volt szükség. Gondoltam én, mivel más játéknál is bejött, csak átkopiztam a játék mappát, hátha így is működni fog. A helyzet viszont az, hogy az account server-re bejelentkezik, de bármelyik kiválasztott játékszervernél, a betöltés előtt már kivág az asztalra. A single mod működik, de ez nem vigasz. Ha esetleg valakinek lenne tipptye, ami uninstall/install nélkül megoldaná, azt megköszönném. Sajnos nem Magyarországon élek jelenleg és hülye fejjel a lemezeket otthon hagytam, és még legalább két hónap, amíg hazalátogatok.
Előre is köszi!
Ha lett volna csep eszed kimenteni a regi winrol a cd kulcsot, lehuzzod a jatekot torrentrol,felrakod nem crackeled,es le patcheled amikkel kell,es a cd kulcsot beirod.
harcikukac 2013. szeptember 1. 1 hozzászólás 19173.
Sziasztok! Hasonló a gondom Yarezéhez. Nálam nem volt wincsi csere, de 2011-ben játszottam utoljára. Belépni be tudok, szervereket megtalálja, de amikor csatlakozni akarok kidob az asztalra és bezárja a játékot. A verzióm 1.5-ős újabbat nem találtam. Win7-em van Valami ötlet?
Yarez 2013. augusztus 11. 13 hozzászólás 8052.
Sziasztok!
Akadt egy kis problémám BF2-vel. Döglödött a HDD a gépemben (elektronikai hiba, nem bad sector), lecseréltem egy másikra, ghost vagy hasonló eszköz sajnos nem jöhetett szóba, ezért új telepítésre volt szükség. Gondoltam én, mivel más játéknál is bejött, csak átkopiztam a játék mappát, hátha így is működni fog. A helyzet viszont az, hogy az account server-re bejelentkezik, de bármelyik kiválasztott játékszervernél, a betöltés előtt már kivág az asztalra. A single mod működik, de ez nem vigasz. Ha esetleg valakinek lenne tipptye, ami uninstall/install nélkül megoldaná, azt megköszönném. Sajnos nem Magyarországon élek jelenleg és hülye fejjel a lemezeket otthon hagytam, és még legalább két hónap, amíg hazalátogatok.
Előre is köszi!
yodamester10 2013. augusztus 10. 295 hozzászólás 1268.
Válasz DrakaLee #1259. hozzászólására
Sziasztok!
Most vettem meg frissen a játékot.
Premium edition.
Nem bírom működésre bírni sehogy!!!
Origin lent, battlelog szintén.
Rányomok hogy campaign kiírja hogy initializing, de nem megy tovább a game.
Semmi hibaüzenet csak gondolkodik.
Probáltam már sok variációt. Tűzfal ki, vírusírtó szintén.
Adtam a játéknak és a originnek is rendszergazdja jogot.
regedittes megoldást is próbálatam az is semmi.

Valami ötlet.
Kicsit idegesítő, hogy vesz az ember egy eredeti játékot és nem lehet működésre bírni.....
Nem mondod,hogy 80 nappal a Bf4 megjelenése előtt bf3-at veszel?:vigyor: